Judīte Volkova
22.04.2016

Aktuālākā procedūra jaunai sezonai.

Uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem atbild centra vadītāja Judīte Volkova.

Kas ir vakuummasāža?

Vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu. Masāžu veiksmīgi pielieto tauku nogulsnējumu likvidēšanai un ādas stāvokļa uzlabošanai.

Vakuuma masāžu veic ar speciālām stikla kolbām, kuras ir savienotas ar aparātu un negatīvais spiediens tiek mainīts pēc vajadzības. Uz problemātisko ādas zonu kolbu piesūcina pie ādas, paceļot to augšup.

Ar vieglām, slīdošām kustībām tiek uzlabota limfas attece. Palielinot kolbā negatīvo spiedienu, aktivizējas asinsrite, kas nodrošina vairāk skābekli audos un šūnās. Zemādas slānī aktivizējas vielmaiņa, tiek stimulēta tauku šķelšana. Procedūra veicina kolagēna un elastīna veidošanos, nostiprinās saistaudi.

Dažāda izmēra kolbas nodrošina rūpīgu aprūpi krūtīm, augšdelmiem, elkoņiem, ceļgaliem, augšstilbu iekšpusēs.

Kādas ir sajūtas procedūru laikā?

Zonās, kur tiek veikta vakuuma masāža, ir sajūtama sildoša, kņudinoša sajūta. Pēc procedūras var būt viegls drebulītis.

Kad neiesaka veikt vakuuma masāžu?

Ja ir ādas iekaisumi masāžas iedarbības zonā, asinsvadu slimības, akūtā slimības periodā, onkoloģija.

Grūtniecības laikā masāžu neveic krūtīm, vēderam, viduklim.

Vai vakuuma masāža ir sāpīga?

Tas atkarīgs no celulīta pakāpes, saistaudu elastības, sāpju sliekšņa. Lai klientam nebūtu jācīnās ar sāpēm, svarīgi pareizi sastādīt procedūru kursu.

Ko darīt, ja vakuuma masāža ir ļoti sāpīga?

Mūsu centrs pilnībā nodrošina dažādas aparātu metodes. Mainīgā spiediena kapsula Wacustyler, limfodrenāžas zābaki, kompresijas ietīšana, skābekļa negatīvo jonu terapija uzlabos limfas atteci, vielmaiņu un nostiprinās saistaudus, kā rezultātā mazināsies ādas jūtīgums un ārstēšanas kursu varēsim turpināt ar vakuuma masāžu.

Latvija