• Sludinājumi
  • >
  • Bilberry Delicate Skin care no Bernard Cassière (Parīze)
Judīte Volkova
08.06.2016

Bilberry Delicate Skin care no Bernard Cassière (Parīze)

Jutīgas, delikātas un kuperozas ādas regulāras kopšanas procedūra uz melleņu, lāceņu un pasifloras organisku ekstraktu bāzes - īstena dāvana jutīgai ādai!

Sīkāka informācija: 

Procedūrā tiek izmantoti produkti, kuru pamatā ir melleņu ekstrakts, kas jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām – stimulē asins cirkulāciju kapilāros, uzlabo to elastību, neitralizē brīvos radikāļus, aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi, atjauno bojātos kapilārus. Ziemeļu ogas, plašāk pazīstamas kā lācenes, un pasifloras ekstrakti labvēlīgi ietekmē nogurušu, blāvu ādu un tiem piemīt ādu nomierinošas, mīkstinošas, pretiekaisuma un barojošas īpašības. 

Plastificējošai melleņu maskai ar С vitamīnu, melleņu ekstraktu, jūras minerāliem un aļģu ekstraktiem piemīt redzams liftinga un nomierinošs efekts, tā uzlabo jutīgas un kuperozas ādas stāvokli. 

Procedūra lieliski nomierinās kairinājumus un noņems ādas apsārtumu, atjaunos kapilāru elastību, mazinās sasprindzinājumu un kuperozes redzamās pazīmes, kā arī nodrošinās ādu ar ilglaicīgu aizsardzību un komforta stāvokli! 

 

Cena EUR – 50.00 35.00

Ilgums – 75 min

Afganistāna