Logo_images
Alabastrs, Direktore, smaržu konsultante
Lāčplēša iela 4-1, Sigulda, Latvija, LV-2150, +371 29863468
3
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
Alabastrs
Reģistrācijas numurs
020880-11299
Jur. adrese
Kronvalda iela 10, Sigulda, Latvija
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Ieva Gerdena, direktors
Apraksts

Mūsu mērķis ir piedāvāt cilvēkiem Latvijā kvalitatīvu produktu par pieņemamu cenu. Mūsu mērķis ir ilgnoturīgas attiecības ar mūsu klientiem. Mēs priecājamies par klientiem, kuri ir spējuši uzticēties, un ar pārliecību saka, neko labāku neesmu lietojis un jūs esat ieguvuši vēl vienu pastāvīgo klientu. Smaids jūsu sejā un labas sajūtas ir lielākais gandarījums. ŠIS IR PRODUKTS, KAM IR JĀIEDVESMO, JĀUZMUNDRINA UN JĀLIEK JUMS JUSTIES BRĪNIŠĶĪGI, LAI JŪSU DIENA BŪTU IZDEVUSIES! Labprāt būšu jūsu smaržu konsultante un palīdzēšu veikt vislabāko izvēli! Piedāvājam jums 800 dažādas pazīstamas brendu smaržas! Un ne tikai! Visu jūs varat aplūkot mūsu mājaslapā. http://parfims.wix.com/alabastrs Piedāvājam arī sadarbību ar veikaliem,saloniem un citiem. Uzaicinat mūs uz savu kolektīvu un mēs jums dosim 15% atlaidi! Mans mērķis ir sajūsmināti klienti!

Ja jums ir frizētava, skaistumkopšanas salons, vai vienkārši vēlaties izplatīt mūsu produkciju tad dodiet mums ziņu un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt! Dodam preci uz realizāciju!

Kategorijas
Atslēgvārdi
smaržas / kosmētika / skaistumkopšana / parfīms / masažas / eļļa / internetveikals / vīrietis / sieviete / puķes / skaistums / saule / pavasaris / Latvija / Hugo Boss / brendi / zīmoli / ziedi / kvalitāte / 30% / tilpums / krāsas / lēti / lētāk / zema cena / pasaule / prieks / pļava / bizness / salons / veselība / Sigulda / lētas smaržas /
Produkti
Jaunumi
Sludinājumi
Liecības
Atrašanās vieta kartē