Logo_aprises_logo_cgbn
Aprise SIA
Silmaču 4, Rīga, Latvija, LV-1012, +371 29485595
2
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
MS
Reģistrācijas numurs
40003753294
Jur. adrese
Blaumaņu 38/40, Rīga, Lv1011
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Ēriks Čodars, CEO
Apraksts

SIA „Aprise” ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar dizaina kamīnu, kamīnkrāšņu un podiņu krāšņu izveidi. Klientiem tiek piedāvāts rūpīgi izstrādāts projekts – sākot ar pasūtītāja vēlmju konkretizēšanu, projektēšanas darbiem līdz gatava projekta izstrādei.

Uzņēmumam nav standarta risinājumu- katrs projekts ir īpašs, jo veido katra nama centrālo vietu: mājas pavardu, pie kura pulcējās ģimene, draugi, partneri, pie kura valda sadraudzība, miers, prieks un mīlestība. Ne velti uzņēmuma moto ir – „No Aprises līdz meistardarbam.”

Uzņēmums var lepoties ar individuālu pieeju ikkatram klientam. Veidojot individuālos projektus netiek aizmirsts arī par keramisko māla podiņu, siltuma akumulējošo plākšņu un citu siltumu saglabājošo materiālu pielietojumu.

Rūpība, individuāla pieeja katram projektam un konkurētspējīga pieredze ir tās trīs lietas, kas vislabāk raksturo Aprises kolektīva darbu.

Aprise ir uzņēmums ar skaidru vīziju- ar katru savu projektu ienest Debesu Valstību katrā namā, kā arī ar komandu, kurai ir milzīga pieredze un spēja realizēt vispārdrošākās dizaina idejas.

Dizaina projekti. Mūsu sadarbību veicam divos posmos: pirmais ir dizaina projekta izstrāde- kuras laikā apskatam projekta vietu, uzzinām klienta sapņus un vīzijas un to visu ietērpjam gatavā dizaina projektā.

Kamīni. Visi darbi ir unikāls autordarbs, kuram nav analogu. Darbi uzstādīti dažādās pasaules malās: Latvijā, Krievijā, Horvātijā u.c. Kamīnu projektus veicam divos posmos: pirmais ir dizaina izstrāde, otrs- kamīna realizācija pēc skices.

Krāsns, krāsns podiņi. Veidojam jaunas un arī restaurējam senlaicīgās krāsnis. Pie mums var iegādāties Eiropas ražotāju krāsns podiņus ar izcilu kvalitāti un pieejamu cenu. Ir iespēja pasūtīt Eiropā un Latvijā ražotas krāsniņas. 

Kurtuves kamīniem. Piedāvātajām kurtuvēm ir izcils balanss starp vācu kvalitāti un Latvijai pieņemamām cenām. Kvalitatīvas tērauda Eiropas kurtuves. Jauno tehnoloģiju durvju atvēršanas un ārējā gaisa padeves sistēma ar tīru kurtuves stiklu, samazinātu malkas izdegšanas ātrumu.

Dekoratīvie krāsojumi. Veidojam dekoratīvos krāsojumus, kas ir mākslinieku veikts autordarbs, dažādu stilu sienu krāsojums- marmora, venēcijas, ornomentālie u.c

Ģipša elementi. Tēlnieka izgatavoti ģipša ķapiteļi un konsoles, karnīzes, kolonnas, kamīna apdares un citi ģipša izstrādājumi, kas veidoti sadarbībā ar mūsu klienta vēlmēm.

 

 

Kategorijas
Atslēgvārdi
Krāsnis / Kamīni / Krāsniņas / Kamīni / kamīns / krāsnis / krāsns / kamīnkrāsnis / kamīnkrāsns / kurtuve / kurtuves / krāsns podiņi / apkure / apkures sistēmas / dizains / interjers / krāsniņas / kamīnu tirdzniecība / kamīnu būvēšana / keramiskās krāsniņa / dekoratīvais krāsojums / dekoratīvie krāsojumi / mākslinieciskie apgleznojumi / dekoratīvie arhitektūras elementi / ģipša kollonnas / karnīzes / balustrādes / kamīnkrāsniņa / kamīnkrāsniņas / kamins / kurtuve / apkure /
Produkti
Thumb_dsc_5864
Kamīnkrāsniņas veidotas no augstas kvalitātes un dabīgiem keramiskiem apdares materiāliem . Atšķi...
Izplatītājs
2300.0 €
0
Jaunumi
Sludinājumi
Liecības
Video
Atrašanās vieta kartē