Logo_picture1
Casa DiVanna
Akmeņu 47,, Ogre, Latvija, LV-5001, +371 26031831
0
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
SIA “DP 14"
Reģistrācijas numurs
40103309265
Jur. adrese
Akmeņu 47, LV-5001, Ogre
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Evita Kuzma, CEO
Apraksts

“CasaDiVanna” kolekcijas ir veidotas, lai harmoniski papildinātu mūsdienīgu interjera dizainu, iekļaujot tīras līnijas un estētiskus risinājumus. Šīs kolekcijas iedvesmo klientus, kas augstu vērtē izsmalcinātu amatniecību un dabas materiālus.

Mūsu misija ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, bagātināt tos ar iedvesmu un harmonijas sajūtu. Savu misiju mēs piepildīsim, radot visaugstākās kvalitātes vannas istabas aprīkojumu, kurā ietverta gan garīgā, emocionālā dimensija, gan pati produkta izcilība. Mēs vēlamies radīt telpu, kurā cilvēks rod mieru, bagātinās, atjauno savu radošo potenciālu, kļūst fiziski un garīgi veselāks. Telpu dvēselei gan katrā individuālā namā, gan pasaulē kopumā.

Pateicoties mūsu lietā marmora tehnoloģijai, saviem klientiem varam sniegt iespēju realizēt pašas radošākās idejas vannas istabas labiekārtošanā izstrādājot risinājumus saskaņā ar Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Turpinot augt un attīstīties, nakotnē mums ir svarīgi radīt produkciju ar augstu pievienoto vērtību, izmantojot mūsu reģiona dabas un kultūras daudzveidīguma radītās iespējas. 

Kategorijas
Atslēgvārdi
vannas / dizaina vannas / dizaina mēbeles /
Produkti
Jaunumi
Sludinājumi
Liecības
Atrašanās vieta kartē