Logo_111
Laura Kursīte, koučs, trenere
Pārslas iela 1-5, Rīga, Latvija, LV-1002, +371 26555098
1
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
Laura Kursīte
Reģistrācijas numurs
-
Jur. adrese
Pārslas iela 1-5, Rīga, Latvija, LV-1002
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Laura Kuršīte, CEO
Apraksts

Katrs ir dzimis, lai uzvarētu un piepildītu savu lielāko sapni. Es strādāju ar tiem, kuri vēlas apzināties, saprast un izdarīt priekš sevis labāko izvēli dzīvē, karjerā, biznesā. Kuri vēlas paskatīties uz lietām un situācijām no dažādiem skata punktiem un, galu galā izdarīt to izvēli, kura virza tik ātri un tik tālu, cik pats klients to vēlas.

Koučings man ir pats demokrātiskākais instruments cilvēka attīstības veicināšanā un mērķu sasniegšanā, jo ļauj katram pašam apzināties, saprast un izdarīt priekš sevis labāko izvēli jebkurā jomā vai tā būtu dzīve, darbs, vai bizness. Koučings ļauj paskatīties uz lietām un situācijām no dažādiem skata punktiem un, galu galā izdarīt to izvēli, kura virza cilvēku tik ātri un tik tālu, cik viņš to vēlas, kas viņam ir pietiekami. Tai pat laikā, tas dod iespēju mest pašam sev drosmīgu izaicinājumu, sastādīt secīgu rīcības plānu un, blakus ir cilvēks – profesionālis – koučs, kurš patiesi tic, uzticas, atbalsta un sniedz atgriezenisko saiti.

 

Kategorijas
Atslēgvārdi
personīgās izaugsmes un karjeras koučs / trenere / trenere / kaučs / laura / kuršīte / /
Produkti
Jaunumi
Sludinājumi
06.10.2013
Autors: Laura Kuršīte
Uzmanību! - tiem, kuri ir apņēmības pilni un gatavi strādāt ar sevi un saviem mērķiem vismaz 10 personīgās izaugsmes - koučinga sesiju garumā un ieviest pārmaiņas savā dzīvē, da...
Liecības
Atrašanās vieta kartē