Logo_picture2
Paplāte Nr.1, SIA
Rubeņu ceļš 52, Ozolnieku nov.,Cenu pagasts, Latvija, LV-3002, +371 63010060 +371 63010060
1
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
Paplāte Nr.1, SIA
Reģistrācijas numurs
43603024326
Jur. adrese
Ozolnieku novads, Rubeņu ceļš 52, Latvija, LV-3002
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Ilona Āboliņa, valdes priekšsēdētājs
Apraksts



SIA „Paplāte Nr.1” ir augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums, kura pirmsākumi meklējami 2005. gadā. Latvijas tirgū uzņēmums sevi pieteica ar pašmāju audzētiem, svaigiem mizotiem/griestiem dārzeņiem vakuuma iepakojumā.

2008. gadā apvienojot garšaugu fasēšanas uzņēmumu Rīgā un dārzeņu mizošanas uzņēmumu Jelgavā, uzņēmums paplašina ražoto produktu klāstu un daudzveidību. 

Palielinoties pieprasījumam pēc Latvijā audzētas, pārstrādātas produkcijas 2011. gadā „Paplāte Nr.1” veiksmīgi realizēja projektu, kura ietvaros nodrošināja pāreju no roku darba uz automātisko iekārtu izmantošu.



Pateicoties šādam solim tika celtas ražošanas jaudas un attīstītās jaunas eksporta iespējas. Kopš projekta īstenošanas Paplāte Nr.1 ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas praktizē mīkstā iepakojumā termiski apstrādātu, pašmāju audzētu, dārzeņu ražošanu. Pateicoties unikālajai apstrādes tehnoloģijai, dārzeņi saglabā visas savas labās īpašības, gan pēc termiskas apstrādes, gan uzglabāšanas laikā. Izmantojot minēto metodi, produktam iespējams saglabāt lielāko daļu savas sākotnējās organoleptiskās īpašības un nodrošināt minimālu uzturvielu zudumu, papildus iegūstot garāku realizācijas laiku. 



Paplāte Nr.1 ir uzņēmums, kas strādā atbildīgi un domā par savu klientu labklājību un vēlmēm, jo izcili pagatavot dārzeņus ir jāiemācās, un mēs šai ziņā esam lietpratēji.



Kategorijas
Atslēgvārdi
Augļu un dārzeņu pārstrāde / pārtika / augļi / dārzeņi / konservēšana / ogas / sēnes /
Produkti
Jaunumi
Sludinājumi
Liecības
Atrašanās vieta kartē