Logo_mazs_un_labs
Ronto SIA
Ganību dambis 7a, Rīga, Latvija, LV-1045, +371 26131091 +371 29333533
1
Juridiskie dati
Uzņēmuma nosaukums
Ronto SIA
Reģistrācijas numurs
40003807559
Jur. adrese
Rīga, Ganību dambis 7A, LV-1045
Uzņēmuma vadība
Vārds, uzvārds
Margots Rotbergs, valdes loceklis
Apraksts

SIA "RONTO" nodarbojas ar teicamas kvalitātes pirts lietu un pirts aprīkojuma tirdzniecību gan vairumā, gan mazumā. Mūsu mērķis ir iepazīstināt pirts cienītājus un profesionāļus ar mūsdienīgu pirts lietu produkcijas klāstu, kas apmierinās visdažādākās gaumes un vēlmes. Veikalā ir pārstāvēts plašs kategoriju spektrs, kas domāts gan pirts būvniekiem, gan pirts tradīciju cienītājiem. Pirts lietu piedāvājumā ir ne tikai pašmāju ražojumi no dabīgiem materiāliem un izejvielām, bet arī pārbaudītas kvalitātes un pārdomātu modernu tehnoloģiju preces no ražotājiem ārvalstīs.

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam dārza koka mēbeles, no priedes vai ozola masīvkoka. Piedāvājumā ietilpst pievilcīga dizaina dārza krēsli, ovālas vai citas formas dārza galdi, dārza mēbeļu komplekti. Dāŗza mēbeles piesūcinātas ar dabīgo eļļu, kas satur antiseptiku, ideāli piemērotas izmantošanai ārpus telpām.

Kategorijas
Atslēgvārdi
Pirts / pirts slotas / ķipji / sauna / grīdas restes / pagalvji / kosmētkia / jūras sāls / dabīgās eļļas / pirts krāsnis / pirts akmeņi / pirts būvniecība / ķipji / kausi / lampu abažūri / pagalvji / dzintars / pirts cepures / cimdi / dvieļi / halāti / švammes / termometri / higrometri / koka mēbeles / koka galdi / koka krēsli / viss dārzam / dārza mēbeles / galdi / krēsli / soli / koks / koka mēbeļu komplekti / dizaina dārza krēsli / dārza mēbeļu komplekti / saliekami dārza krēsli / koka taburetes / soliņi. /
Produkti
Jaunumi
Sludinājumi
Liecības
Atrašanās vieta kartē