Meklēt jaunumus
  • Jaunumi
  • >
  • Uzņēmēju un vadītāju Lūgšanu brokastu video
22.02.2017

Uzņēmēju un vadītāju Lūgšanu brokastu video

2017 gada 26. janvārī  norisinājās Uzņēmēju un vadītāju Lūgšanu brokastīs, ko veidoja  CBMC, CGBnetwork un Lūgšanu brokastu sadarbības komanda. Kopā pulcējās vairāk kā  180 uzņēmēji no visas Latvijas.

Brokastu viesis bija Ukrainas uzņēmējs Gļebs Spivakovs (Глеб Спиваков). Brokastīs mēs dzirdējām  uzņēmēja stāstu par viņa biznesa pirmsākumiem, radikālām pārmaiņām, jaunu biznesa virzienu attīstību un ar to saistītajiem izaicinājumiem, kā arī Dieva lomu, parādot vīziju un veidojot Gļebu, kā arī viņa pārvaldītos uzņēmumus par tādiem, kādus tos redzam šodien. Sarunas partneris – uzņēmējs Armands Ābelīte, uzņēmējs

Daži  no ieguvumiem, ko saņēmuši uzņēmēji, noklausies video un atsūti mums savējo!

Daniels:  "Tev var būt nauda, lai Tu uztaisītu savu uzņēmumu, bet ja Tev nebūs zināšanas, tad Tu cietīsi krahu.  Kā arī, ne vienmēr ir vajadzīgs kapitāls, lai uzsāktu uzņēmējdarbību."

Inga : "Katru sapulci sāk ar lūgšanu + lielā bilde, kā tas izmainīs klientu dzīvi."

Ludmila „Pasaules  iekārtojums  turpinās  strauji  mainīties un jāatrod sava pareizā vieta, lai darīt lietas, kas padodas un attīsta tevi kā personību.”

Agnese: „- Kas ir mans sapnis jeb ideja dēļ kā es dzīvoju kas veido manas pasaules gleznu un līdz ar to manu biznesu?! Strādāt kopā ar JEZU Kristu biznesā maksās lielu cenu, tāpēc negaidi uzreiz panākumus, bet zini tie būs un tie būs lieli, tāpēc turpini būt uzticams Dievam! Komandas darbs. Jau šajā nedēļā pieņēmu lēmumu, kas palīdzēs manai ražošanas komandai būt produktīvākai. Dievs deva gudrību! Domāt Globāli un tad pie detaļām! Live for your DREAM! - Kalna svētruna - tā ir paņēmusi visu manu uzmanību šajā nedēļā! 

Gatis : „Galvenā atziņa - viss ir iespējams, esi uzticīgs Dievam un viņš palīdzēs sasniegt virsotnes!!”

Pēteris: „Man ir vairāki uzdevumi pierakstīti. Piemēram, dot iespēju no nulles uzsākt biznesu kādam citam cilvēkam ar nulle investīciju, ko var atgūt vēlāk. Un atziņa - kalpot Dievam caur savu biznesu!”

Laine: „Ģimenes bizness- tas ir forši! To arī izmantošu! „

Intars: „Būtiskākā lieta, ko satvēru ir tas, ka klasiski veidojot biznesu tas strauji attīstās un tad stagnē, bet veidojot pēc tiem principiem ko piedāvā Bībele - bizness attīstās arī krīzes laikā.” 

Dace : „Katra biznesa galvenais mērķis - padarīt pasauli labāku, skaistāku, gudrāku, pozitīvāku. Lai iegūtu partneru uzticību svarīga ir "virsideja " - mērķis, vīzija. Lai bizness būtu veiksmīgs, jāpraktizē Kristu mācības. Darba augļi parādās pēc laika, sākums ir grūts, jābūt pacietīgam. Jāparedz laiks rakšanai, lai namu uzceltu uz stingriem pamatiem. Svarīga ir lūgšana, īpaši lūgšana ar vizualizācija. Lūgt par to, kas vel tikai būs. Laikmeta galvenā vērtība- cilvēka prasmes un dāvanas. 

 Atis :  „Tavs bizness ir tāds, kāda ir tava pasaules uztvere.”


Video